Jadłospis

 

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Kalendarium

Imieniny obchodzą:

                 15 czerwiec to dzień naszej przedszkolnej wycieczki.  W tym dniu pojechaliśmy autokarami do Deli Parku.  Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji. Pobyt w Deli Parku rozpoczęliśmy od zwiedzania mini zoo, podniebnej eko wioski, parku miniatur, w którym znajdują się znane budowle świata. Podziwialiśmy również gigantyczne owady. Dzięki rozmiarom  na ekspozycji można obejrzeć to co na co dzień jest niedostrzegalne. Zgromadzono tutaj chronione gatunki owadów, które można spotkać w Wielkopolskim Parku Narodowym.

Największą radość sprawiły dzieciom zabawy na placach zabaw i dmuchańcach. Był również czas na  biwak. 

Najnowsze

 •  Rozmowy indywidualne - GOTOWOŚĆ SZKOLNA

  ZAPRASZAMY NA ROZMOWY ...

 •  Nasze nominacje

  ...

 •  WYJAZD DO HERMANOWA

    UWAGA...

 •  GRUPA III JEŻYKI Z WIZYTĄ W PIEKARNI

  04 paź...

 •  OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

    Od 19 ...

Popularne

 •  Jadłospis

    ...

 •  Nasza historia

  ...

 •  Galeria

  Galeria zdjęć widoczna jest tylko dla zalogowanych użytkowni...

 •  Ramowy rozkład dnia

  Przedstawiamy poniżej nasz rozkład dnia:...

 •  Rada rodziców

  RADA RODZICÓW PRZEDSZKOLA NR 45 W POZNANIU NA ROK SZKOLNY 2016/2017...