Jadłospis

 

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Kalendarium

Imieniny obchodzą:

                 15 czerwiec to dzień naszej przedszkolnej wycieczki.  W tym dniu pojechaliśmy autokarami do Deli Parku.  Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji. Pobyt w Deli Parku rozpoczęliśmy od zwiedzania mini zoo, podniebnej eko wioski, parku miniatur, w którym znajdują się znane budowle świata. Podziwialiśmy również gigantyczne owady. Dzięki rozmiarom  na ekspozycji można obejrzeć to co na co dzień jest niedostrzegalne. Zgromadzono tutaj chronione gatunki owadów, które można spotkać w Wielkopolskim Parku Narodowym.

Największą radość sprawiły dzieciom zabawy na placach zabaw i dmuchańcach. Był również czas na  biwak. 

Najnowsze

 •  RODO

  INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 us...

 •  MUZEUM INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH

  ...

 •  LOGOPEDIA

  ...

 •  KONKURS

  ...

 •  KONCERT URODZINY PANI MUZYKI

    ...

Popularne

 •  Jadłospis

    ...

 •  Nasza historia

  ...

 •  Wyprawka 3-latka - ekwipunek dla debiutanta

  OTO LISTA RZECZY, KTÓRE NA PEWNO PRZYDADZĄ SIĘ POCZĄTKUJ...

 •  Ramowy rozkład dnia

  Przedstawiamy poniżej nasz rozkład dnia:...

 •  Galeria

  Galeria zdjęć widoczna jest tylko dla zalogowanych użytkowni...