Jadłospis

 

Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Kalendarium

Imieniny obchodzą:

reklama przedszkola

KODEKS PRZEDSZKOLA PRZYJAZNEGO RODZICOM

1. Rodzice z ufnością oddają przedszkolu swój największy skarb. My - dyrekcja, nauczyciele i cały personel przedszkola wyrażamy wolę współpracy z rodzicami tak, aby wspólnie tworzyć najlepsze warunki rozwoju.

2. Będziemy się starali poznać oczekiwania rodziców. Są one dla nas wskazówką, jak organizować pracę naszego przedszkola. Zadowolenie rodziców jest miarą jakości naszej pracy

3. Będziemy słuchali informacji rodziców o potrzebach ich dzieci i o warunkach, które najlepiej będą sprzyjały rozwojowi naszych wychowanków.

4. Rodzice są najlepszymi wychowawcami swoich dzieci. Będziemy się starali realizować program wychowawczy zgodnie z wartościami uznawanymi w rodzinach naszych wychowanków i akceptowanymi przez rodziców.

5. W trakcie pracy coraz lepiej poznajemy naszych podopiecznych. Będziemy rzetelnie i obiektywnie informować rodziców o postępach dzieci. Będziemy przekazywali rodzicom informacje o sukcesach i niepowodzeniach ich dzieci. Nie ukrywamy żadnych problemów, omawiamy je z rodzicami po to, aby wspólnie je rozwiązywać.

6. Będziemy uprzejmi, życzliwi i delikatni. Wiemy, jak rodzice głęboko przeżywają zarówno sukcesy, jak i porażki swoich dzieci.

7. Widzimy bardzo wiele miejsca dla współpracy z rodzicami. Chcemy, aby rodzice dobrze czuli się w przedszkolu, znaleźli swoje miejsce, tworzyli grupę ludzi, którzy mają podobne problemy i mogą wzajemnie się wspierać.

8. Rodzice mają prawo wypowiadania opinii na temat wszystkich spraw dotyczących ich dzieci. Uwagi rodziców staną się dla nas wskazówką do stałej poprawy jakości naszej pracy.

9. Rodzice powinni znać program wychowania w przedszkolu - ich pomoc przyczynia się do lepszych efektów uzyskiwanych przez dzieci.

10. Rodzice i nauczyciele mają wspólny cel; tworzenie warunków do jak najlepszego rozwoju dzieci. Współpraca jest warunkiem i drogą do sukcesu najmłodszych wychowanków.

                                                                                                    

                                 Zapraszamy do naszego przedszkola


Najnowsze

 •  Dni adaptacyjne

  Dni adaptacyjne będą...

 •  Zebranie z rodzicami 2019

  Zebranie dla r...

 •  Dyżur letni

  Przypominamy, że rekr...

 •  wyjazd Biedronek i Żabek

  Dnia 04.06.19 (wtorek)...

 •  DYŻUR - BOŻE CIAŁO

  ...

Popularne

 •  Jadłospis

    ...

 •  Nasza historia

  ...

 •  Wyprawka 3-latka - ekwipunek dla debiutanta

  OTO LISTA RZECZY, KTÓRE NA PEWNO PRZYDADZĄ SIĘ POCZĄTKUJ...

 •  Galeria

  Galeria zdjęć widoczna jest tylko dla zalogowanych użytkowni...

 •  Ramowy rozkład dnia

  Przedstawiamy poniżej nasz rozkład dnia:...