Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola.

Jadłospis

Imieniny obchodzą:

Kalendarium

OTO LISTA RZECZY, KTÓRE NA PEWNO PRZYDADZĄ SIĘ POCZĄTKUJĄCEMU PRZEDSZKOLAKOWI :

 1. Dres - to najwygodniejsze ubranie do zabawy i harców w przedszkolu. Łatwo go dziecku samodzielnie zdjąć i założyć.
 2. Kapcie - muszą być wygodne, z dobrą antypoślizgową podeszwą, łatwe do zakładania (rzepy, klamerka)
 3. Piżama – jeśli maluszek będzie zostawał na leżakowanie, warto od razu kupić dwie zmiany (będzie można wymieniać je do prania). Piżamki powinny być lekkie i łatwe do założenia.
 4. Worek – kup w ulubionych kolorach malucha. Później można na nim wyszyć jakiś charakterystyczny znaczek. Dzięki temu dziecko nie pomyli go z workiem kolegi / 2 szt./.
 5. Ręcznik – najlepiej wyszyć na nim charakterystyczny znaczek (tak jak w przypadku worka) który będzie łatwo rozpoznawalny przez dziecko.
 6. Strój dla modnisi – jeżeli Twoja córeczka za nic w świecie nie będzie chciała założyć wygodnej bluzy i spodni od dresu, zaproponuj jej bardziej „elegancką" wersję: bawełnianą bluzeczkę i niegniotącą się krótką spódniczkę na gumce.
 7. Gumki i spinki – jeśli Twoja córeczka ma długie włosy, niezbędny będzie zapas gumek i spinek do włosów. Warto kupić ich więcej, bo łatwo się gubią. Włosy dziewczynka powinna mieć tak upięte, by nie przeszkadzały jej w zabawie i jedzeniu.
 8. Pluszaczek – początkującemu przedszkolakowi możesz powiedzieć, że słodki królik będzie nad nim czuwał albo odwrotnie: poprosić o opiekę na króliczkiem, który także będzie po raz pierwszy w przedszkolu.
 9. Przybory do mycia zębów – kubeczek, szczoteczka i pasta do zębów to również niezbędne akcesoria małego przedszkolaka. Po jedzeniu wszystkie dzieci szczotkują ząbki. W taki sposób uczą się dbania o higienę jamy ustnej.
 10. Dodatkowa zmiana ubranek – dobrze jest zostawić w przedszkolu jedną zmian ubranek.w woreczku. Maluch co prawda umie korzystać z toalety, ale może zdarzyć się wpadka.
 11. Plecak – nie powinien być zbyt duży, za to ma być kolorowy i wesoły. Dzięki niemu maluszek poczuje się naprawdę ważny.

Popularne

 •  Jadłospis

    ...

 •  Nasza historia

  ...

 •  Wyprawka 3-latka - ekwipunek dla debiutanta

  OTO LISTA RZECZY, KTÓRE NA PEWNO PRZYDADZĄ SIĘ POCZĄTKUJ...

 •  Ramowy rozkład dnia

  Przedstawiamy poniżej nasz rozkład dnia:...

 •  Galeria

  Galeria zdjęć widoczna jest tylko dla zalogowanych użytkowni...